HAKKIMIZDA

BEKLENTİLERİ AŞAN SİMULASYON EKİPMANLARI YAPIYORUZ

Sim Racing alanında, uzun ömürlü, yüksek kaliteli ürünler yaratmak, müşteri beklentilerini karşılamak ve yarışçıların mevcut en iyi donanıma sahip olabilmesi için buradayız.

BÜYÜYEN BİR ESPOR

Sim Racing Nedir?

Sim Racing, seçtiğiniz motor sporunda bir pistte diğerlerine karşı sanal olarak yarıştığınız bir eSpordur.

Gerçek bir araba kullanıyormuşsunuz hissini veren bir bilgisayar ve donanımla yapılır. Kendi içinde hızla büyüyen bir spor olmasına rağmen, günümüzün cihazlarının gerçekçiliği, en iyi motor sporları sürücülerinin bile yarış antrenmanı için simülasyon yarışını kullanmasına olanak tanıyor.

HAKKIMIZDA

ÜRÜNLERİMİZ

Blitz Sim Racing ürünleri Türkiye’de geliştirilip üretilmekte, blitzsimracing.com çevrimiçi web mağazamızda dünya çapında satılmaktadır.

 

Her bir ürünümüz, içinde bizim de olduğumuz yarış tutkunlarının gözünde canlanan gerçek yarış deneyimini yansıtmak için özenle tasarlanmıştır. İşte bu yüzden her bir parçanın altında bir tutku ve özveri yatar. Her detayı kusursuzluğa ulaşana kadar düşünür, tasarlarız ve üretiriz.

 
HAKKIMIZDA

KURULUŞ

Blitz Sim Racing,

2023 yılında Onur Palaur ve Ahmet Furkan Fizan tarafından kuruldu.

Aylar süren Ar-Ge çalışmaları sonucunda, yüksek performanslı ve uygun fiyatlı simülasyon ürünleri piyasaya sundular.

DESTEK

Blitz Sim Racing olarak, sizlere kalite ve güvenin bir arada olduğu ürünler sunmak için çabalıyoruz. Müşterilerimizin her zaman yanında olan bir firma olarak, ürünlerimizi en üst kalitedeki malzemelerle tasarlayıp üretiyoruz. Müşteri memnuniyetini esas alarak, olası her türlü arıza veya destek talebine en hızlı ve etkili şekilde yanıt veriyoruz.

HAKKIMIZDA

DEĞERLERİMİZ

Sadece ürünlerimizle değil, aynı zamanda değerlerimizle de parlıyoruz. Müşteri memnuniyeti, dürüstlük ve kalite, her zaman yol gösterici ilkelerimiz olmuştur. Bu değerler, işimizin her aşamasında bizi yönlendirir ve müşterilerimize karşı sorumluluklarımızı yerine getirmemizi sağlar.

HAKKIMIZDA

KARARLARIMIZI YÖNLENDİREN ŞEY

İletişim

Yeni Gelişmelerden Haberdar  Olun

Bültene Kaydolun

  Ücretsiz İade

  14 Gün içinde

  Hızlı Kargo

  1 İş günü içinde

  En iyi Destek

  Tüm sorularnız için

  Güvenli Ödeme

  Çoklu seçenekler